Account Managers

Contacteer onze Account Managers voor een bezoek bij jou of in onze showroom

België: Nederland: 

regio Antwerpen / Limburg 
Gunnar De Roeck
+32 474 27 43 07
gunnar.de.roeck@texet.be

regio Noord/Oost:
Jamie Blokland
+31 6 55 51 35 25
jamie.blokland@texet.nl

 

regio Wallonië / Brabant

Lize Cans 
+32 478 62 20 54 
lize.cans@texet.be

 

regio Zuid - Oost
Jurgen Van Linder
+31 6 13 13 27 88
jurgen.van.linder@texet.nl

   

 

regio Oost & West Vlaanderen: 

Bob Dhondt
+32 475 75 52 47 
Bob.Dhondt@texet.be

 

regio Midden - Noord en West (randstad):
Rick Schurink
+31 6 46 92 27 87
rick.schurink@texet.nl

 

 

regio Noord - West (randstad): 
Mike Kersten
+31 6 11 07 71 23
mike.kersten@texet.nl