ONZE ACCOUNTMANAGERS

Contacteer onze Accountmanagers voor een bezoek bij jou of in onze showroom!

Gunnar De Roeck

ACCOUNTMANAGER REGIO ANTWERPEN

E: gunnar.de.roeck@texet.be
T: +32 474 27 43 07

Lize Cans

ACCOUNTMANAGER REGIO VLAAMS-BRABANT & WALLONIË

E: lize.cans@texet.be
T: +32 478 62 20 54

Brenda Putman

ACCOUNTMANAGER REGIO OOST & WEST-VLAANDEREN

E: brenda.putman@texet.be
T: +32 475 75 52 47

Wim Geers

BRAND MANAGER PROJOB BENELUX

E: wim.geers@texet.be
T: +32 499 90 01 12

Bas Van Der Woude

ACCOUNTMANAGER REGIO MIDDEN-OOST

E: bas.van.der.woude@texet.nl
T: +31 6 15 23 45 46

Jamie Blokland

ACCOUNTMANAGER REGIO NOORD-OOST

E: jamie.blokland@texet.nl
T: +31 6 55 51 35 25

Hans Wijdenes

ACCOUNTMANAGER REGIO ZUID

E: hans.wijdenes@texet.nl
T: +31 6 13 13 27 88

Mike Kersten

ACCOUNTMANAGER REGIO NOORD-WEST

E: mike.kersten@texet.nl
T: +31 6 11 07 71 23

Carola van Ieperen

PRODUCT DEVELOPMENT MANAGER

E: carola.van.ieperen@texet.nl
T: +31 6 29 19 62 34

Stefan Van Grieken

PRODUCT DEVELOPMENT MANAGER

E: stefan.van.grieken@texet.nl
T: +31 6 15 33 29 25