Account Managers

Contacteer onze Account Managers voor een bezoek bij jou of in onze showroom

België: Nederland: 

regio Antwerpen


Gunnar De Roeck
+32 474 27 43 07
gunnar.de.roeck@texet.be

Sales Manager

 

Rick Schurink 
+31 6 46 92 27 87 
rick.schurink@texet.nl

 

regio Vlaams-Brabant / Brussel / Waals-Brabant / Namen / Henegouwen en Luxemburg

Lize Cans 
+32 478 62 20 54 
lize.cans@texet.be 

regio Noord / Oost: 


Jamie Blokland 
+31 6 55 51 35 25 
jamie.blokland@texet.nl

 

 

regio Oost & West Vlaanderen: 

Bob Dhondt
+32 475 75 52 47 
Bob.Dhondt@texet.be 

 


regio Luik & Limburg: 

An De Belder
+32 477 77 28 35
An.De.Belder@texet.be

regio Noord - West (randstad): 

Mike Kersten
+31 6 11 07 71 23
mike.kersten@texet.nl

 

regio België: 

Brand Manager Projob Benelux

Wim Geers
+32 499 90 01 12
Wim.Geers@texet.be

 

regio Midden & Oost Nederland: 


Bas Van Der Woude
+31 6 15 23 45 46
Bas.Van.Der.Woude@texet.nl